Przedszkole NIBYLANDIA

Kod pocztowy: 42-218

Województwo:

Telefon: 343220088

Www: http://www.szkola-sokrates.pl, zobacz na mapie
Przedszkole NIBYLANDIA

Szczegółowa ocena użytkowników

Kryterium: Wyposażenie Zajęcia dodatkowe Personel Liczba opinii:
Ocena: ****** ****** ****** 1

autor: zniesmaczony

data: 2013-01-17 22:36

ogólnie

Personel

Wyposażenie

******

Jeszcze nikt nie ocenił tego komentarza. +-

Przedszkole nastawione tylko na kasę. Catering niezły, ale porcje mizerne. Pseudo pani dyrektor zbiera ze śniadania kanapki których dzieci nie zjadły, a po południu jak dziecko zgłodnieje to już nie ma co jeść. Brak pomocy naukowych, wszystko na totalnym minimum. Nauczycielki się starają, ale bez pewnych materiałów jest im ciężko. Syn chodzi tam trzeci rok(dużo dobrych kolegów)ale drugiego już tam nie zapiszemy. Zastanawia mnie bardzo duża rotacja kadry nauczycielskiej. W ciągu niespełna 3 lat zmieniło się 90% kadry.

Zalety:
Na trasie dojazdu do pracy.
Dobra kadra nauczycieli.

Wady:
Brak miejsc parkingowych, małe porcje posiłków(resztki wyjadane przez pseud p. dyrektor), braki w materiałach dla dzieci tj, kredki, kartony, mazaki, klej itp.Duża rotacja kadry nauczycielskiej.

Odpowiedz na komentarz

Zobacz na mapie